July 31, 2010

Ad maiorem Dei gloriam


Po ponad czterech miesiącach działalności i funkcjonowania naszego portalu, przyszedł czas na małe podsumowanie tego, co udało się osiągnąć - a więc garść statystyk.


Do końca lipca portal odwiedziło grubo ponad 4.500 osób z 69 krajów świata: najwięcej z Polski i Włoch (w tym miażdżąca większość odwiedzin z samego Rzymu). Średni czas spędzony przez użytkownika w witrynie, podczas każdych odwiedzin, to 2 minuty i 30 sekund. W czasie tych czterech miesięcy wykonanych i umieszczonych zostało 57 klipów, 38 galerii zdjęć, 42 dokumenty, 9 książek lub ksiąg liturgicznych, 8 tekstów liturgicznych oraz 2 publikacje. Opublikowanych zostało także 100 artykułów (postów) na stronie głównej.

Przyszłość zapowiada się równie pracowicie. W najbliższym czasie do rąk Czytelników i Gości portalu oddane zostaną dawne ceremoniały papieskie (te najdawniejsze), jak i spora ilość publikacji omawiających liturgię Rzymu, gdzie urzęduje do dnia dzisiejszego Ojciec Święty. Oprócz tego będą oczywiście dodawane kolejne galerie, klipy, dokumenty... .

Mamy nadzieję, że ta nasza praca nie idzie na marne i przyczyni się do wzrostu chwały Bożej pośród ludzi.